Modern Asma Tavanlar

En Modern Asma Tavan modelleri yenilikçi mimari anlayışı ve uygun fiyatlarla birleşiyor.

Referanslarımız

okul dekarasyın

Acıbadem Okulları

Acıbadem Okulları Çamlıca Kampüsü Tüm Asma Tavan Bölme duvar ve alçıpan işlemleri ekibimiz tarafından çok kısa bir sürede biririlip teslim edilmiştir.
 
Çamlıca Kampüs binası yedi katlı olup, 1.740m2 açık alan, 12.730m2 kapalı alan olmak üzere toplam 14.1470m2’dir. Bu kadar büyük bir alanda çok kısa sürede işimizi gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz.
Sınıflara özel asma tavan uygulamaları gizli ışık aydınlatma sistemleri okulu gezerek yaptığımız işlere daha yakından bakabilirsiniz.
 
Kampüs Binasında yaptığımız tüm alçıpan uygulamalarında yangına dayanıklı A+ Plus Alçıpan malzeme kullanılmıştır. Sadece yangına değil dışarıdan gelecek darbe ve zararlarada oldukça mukavemetli bir malzemedir. Avrupa Standarlarına göre dizayn edilin okulda bir çok akıllı teknolıjiler kullanılmıştır.

 
 

ofis dekor

Coco Cola Merkez Ofis Ümraniye

Müşterimizin isteği üzerine Coco Cola Tasarımcıları ile birlikte sıfırdan dizayn edilen merkez ofis oldukça yoğun miktarda kırmızı renki kullanıldı. Duvarlar ise parlak lake kaplamalar ile kaplandı.
 
Tavanlarda ise petek asma tavan kullanıldı. Hem uygulanabilirliği ve hemde pratik olması sebebiyle çok kısa süreler içerisinde montaj imkanın sunan bir çözüm uygulandı. Petek Asma Tavanın arkasına gizlenen aydınlatma üniteleri ise kusur biz ışık kaynağı olarak kullanmıştır.

 
 

kuyumcu dekor

Jolichic Mücevher Nişantaşı

Yaptığımız asma tavan işlerimizi müşterilerimizin izninede alarak buradan sizlerler paylaşmaya devam ediyor. Nişantaşı’nda bulunan ünlü Fransız Jolichic Mücevher Evi’nin asma tavanı ve bölme duvar işleri tarafımızdan 10 gün gibi kısa bir sürede bitirilip teslim edilmiştir.
 
Asma tavan da orta da ve kenarlar da gizli ışık sistemi uygulaması ve aydınlatmaya ek olarak spot ışık yerleri bırakılmıştır. Bu projede emeği geçen İç Mimar Serdar Güntaş’a şükranlarımızı sunarız.

 

Mutlu Müşteriler

Yaptığımız her projede önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Bütün çalışanlarımızı buna göre eğitiyor ve yetiştiriyoruz.

img

Fransa'ya gittiğimde bir katedralde gördüğüm asma tavan işlemelerinden çok etkilenmiştim ve fotograflarını çektim. Türkiye'ye geldiğimde ise aynısını yapacak yer aramaya başladım fakat kimseyi bulamadım taki asmatavan.org sitesini bulana kadar. Birebir aynısı yaptılar. Çok minnetarım iyiki varsınız..

Doktor - Ayşe Tamay

Open chat
Yardımcı olmamı ister misiniz ?